| Sclipiciii a întrebat:

Am telefon samsung galaxy mini si nu stiu de ce nu imi citeste cardul.Numai pe telefonul acesta daca pun cardul pe alt telefon merge fara probleme.De ce si ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| John90 a răspuns:

Poate respectivu card nu merge pe galaxy mini...

| KiraXander a răspuns:

Cumpara un card de mai putin GB ca poate nu iti poate citi acest cardwinking

| Alex66 a răspuns:

Asa am patit si eu fix a card de 8 gb.a mers 1 luan de cand a cardul iar astazi nun\mi citeste.vad doar ce am pe card acolo la my file...dar daca dau la uzica csau imagini nu-mi citestesad. ajutati-ma si pe mine de ceva