| eu_9977 a întrebat:

Am tot fost "amenintata" de catre ai mei ca-mi vor citi "convorbirile" de pe mess.Am ceva intrebari in legatura cu asta:
1)Se poate asa ceva?
2)Cum?
3)Daca da cum pot sa le sterg?
Plsss help si ofer o fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| claudia_7744 a răspuns:

Pai in primul rand uitete daca ai arhiva activata.
daca no ai activata nare cum sati citeasca ca sa gasesti arhiva dai acolo la messenger la preferences si pai iti apar mai mult u alegi a4a archive si dai ultima optiune sa nu-ti salvezi mesajele sau
dezinstalezi messu sil instalezi iar si faci tot ce ti-am zis asa e mult mai sigurtongue

funditatongue

:*:*::*:*:*:

5 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Daca iti stiu parola, intra la Messenger->Preferences->Archive si bifezi No, do not save any of my messages.
si cand vrei sa intrii pe mess nu bifa aia cu Remember my id& password asta daca nu iti stiu parola. bafta

| cosminbacau a răspuns:

1) Da.
2)+3) Messenger-Preferences-Archive-No, do not save all my messages-Clear my archive now. Bafta. Dar ce discutii ai tu pe mess? Notty.

Răspuns utilizator avertizat
| deNisu a răspuns:

Iti stergi arhiva din yahoo messenger. Si atunci nu o sa aiba ce sa iti mai facawinking
3) Te duci sus la lista de messenger si scrie acolo"Messenger" apesi, te duci in jos pana unde dai de Prefernces", apesi acolo si este o listuta mica[ ca sa zic asa] unde ai mia multe variante dar tu trebuie sa cauti "casuta" [ bine nu e chiar o casuta] unde scrie "Ignore List" dai acolo si vezi ca pe undeva prin dreapta scrie "Clear Messenger List", apesi acolo si toata treaba e facuta! Nu o sa aiba ce sa iti mai faca!winking
Sper ca ti-am fost de ajutor:*
Funditabatting eyelashes?

| deea124 a răspuns:

In primul rand vezi daca ai arhiva activata... daca nu poti fi linistit/a. daca o ai da clik p x rosu apoi ok.si ai scapat daca nu sti cum sa ajungi la msg arhiva da clic sus p contacts apoi message archive.si ajungi la ce ti-am spus mai sus. sper ca te-am ajutat!:*succes