| anonim_4396 a întrebat:

Am trecut pe lista de "ignorati" o gasca de a...i care isi dau voturi intre ei. Voturi numai unul si unul, "inteligent", "folositor" adica va dati seama, ei absolut mereu raspund inteligent, absolut intodeauna ei dau raspunsuri folositoare. Daca ar fi asa niste oameni cu raspunsuri intodeauna inteligente si folositoare, niste inteligenti incomesurabili, niste somitati, si-ar mai pierde timpul pe TPU (pandindu-si unul altuia raspunsurile ca sa le voteze)? rolling on the floor))))))))

5 răspunsuri:
| StJimmy a răspuns:

"gasca de atei"
nice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar tu de ce iti ''pierzi timpul pe TPU''?

| StJimmy a răspuns:

Hai sa ii jupuim si sa-i ardem pe rug

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie bagati in seama.
Fiecare utilizator are optiunile lui si raspunde pe TPU din diferite motive, principalul motiv este pentru a ajuta. Se pare ca unii considera TPU un loc de concurs si rivalitate.

| ionutalex13 a răspuns:

Sunt mai multe tipuri de inteligenta.ei probabil fac parte ditr o categorie aparte