| alina14 a întrebat:

Am un amic care iubeste foarte mult o fata, dar fata nu vrea sa iasa cu el. El inaintea zicea ca orice ar fi, nu renunta la ea o data si o data tot o sa fie cu ea, a tot insistat el in mai multe feluri dar tot nu a vrut sa iasa cu el. Ieri am vorbit cu el si l-am intrebat ce mai face daca ii mai place de fata aia? si daca a mai insistat sa fie cu ea? si el a zis ca gata nu mai vrea ca a obosit, de anul trecut tot alearga dupa ea, daca nu vrea, nu vrea ce sa faca, asta e.
Deci asta inseamna ca nu mai vrea sa fie cu ea? Ce a vrut sa zica dupa cum a vorbit cu mine?

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Poate chiar a obosit si s-a resemnat! In acest interval a avut timp sa vada si sa auda multe despre ea. Poate are si mandrie si acest refuz repetat l-a deranjat si, chiar daca mai tine la ea, nu o mai doreste de prietena. Doar el stie ce e in sufletul lui!

nony
| nony a răspuns:

Nuuuu, vrajeala. Daca aia i-ar spune maine ca ii da o sansa, nu fuge pana la ea, zboara de-a binelea mancand pamant cu tot cu flori. A obosit acum ca nu vede nicio speranta, dar daca se iveste ceva, imediat ii vin energiilewinking Stiu eu bine ce spun.Deci,nu te increde prea rau in spusele lui, mai ales dupa ce a alergat un an dupa ea.

| Razvan a răspuns:

Dupa atatea refuzuri orice baiat s-ar satura si-ar lua jucariile si ar pleca, dar tipul asta ori e indragostit de o iluzie ori e cam prostanac si i-a luat un an sa isi dea seama de ce trebuia sa realizeze din prima:ca nu e placut.Vai de fata aia, ce trebuie sa fi fost pe capul ei cu asemenea pacostelaughing
Probabil acum e beata de fericire ca a scapat de el.Asta in cazul in care intr-adevar asa ehee hee

| Fredie a răspuns:

Mai Alina, oare de ce am eu sentimentul ca tu il placi pe acest amic? happy Nu stiu ce sa ti spun, numai el stie ce e in sufletul lui. Oricum daca e asa dupa cum banuiesc eu, adica il placi, ai grija sa nu ti faci prea multe sperante in privinta sa, pentru ca e posibil ca la un moment dat fata respectiva sa vrea sa i dea o sansa si atunci, tu vei avea de suferit. Pa, pa.