| BlackRockShooter a întrebat:

Am un blog dar nu a intrat nimeni (decat mama) va invit sa intrati si sa vedeti, ieri l-am terminat, intrati sa vedeti si spuneti-mi cum vi se pare?
http://wwwlumea.blogspot.com/

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Foarte interesant articolul „Cati megapixeli are ochiul uman?".
Eu mă ocup de blogul: elibereaza-te.blogspot.com
Și sunt la fel ca tine, la început. Sper să ajungă locul unde scriitorii blogului nostru să-și exprime orice. În limita bunului simț.
http://elibereaza-te.blogspot.com/p/ce-este-de fapt-acest-blog. html

| Baton a răspuns:

Iti recomand sa lasi blogspotul in pace si sa treci pe wordpress.si ala e gratuit si e mult ai fun sa ai wordpress.blogspot e demodat si numai copii de 10 si 13 ani isi fac blog acolo.
mie cel putin blogspotul mi se pare vechi si de demult laughing
cat despre wordpress e mai util si poti face mult mai multe cu el.
pe viitor alege o tema cema mai vie nu negru ca la cimitire tongue
in rest numai bine si la mai multi vizitatori, desi articolul respectiv mi se pare putin cam preluat.

| BlackRockShooter explică:

Am inceput si pe wordpress si culoarea neagra... e favorita mea daroricum ma gandeam sa o schimb in albastru

| Cybertrust a răspuns:

Este destul de interesant dar daca te ocupi de el in fiecare zi o sa ai mult mai multi vizitatori.