| Aввÿ a întrebat:

Am un caiet si vreau sa scriu o nuvela ceva in el un roman care sa se numeasca Viata De vedeta este grea. Ce parere aveti? Sau Viata unei vedete.

Răspuns Câştigător
| Iubibilăă a răspuns:

Da love struck
Dar mai am alte idei: Jurnalul unei cool girl, Viata unei scolarite, Vis de iarna[romantic novels] vezi si tu... succes happy

2 răspunsuri:
| Licuriciu_Laura_1991 a răspuns:

Sa faci asta pentru ca e frumos sa scrii.Si eu ma gandeam la asta.Inventez tot felul de povesti si asa.Bineinteles, povestio sf, pentru ca astea imi plac! Sa scrii! Poate peste ani o sa fii o scriitoare faimoasa, oricine vrand sa vorbeasca cu tine.Sunt onorata ca vorbesc cu tinebig grin

| Lya_Melanya_1996 a răspuns:

Primul