| BlackandWhiteReaper a întrebat:

Am un cont pe YouTube, as dori sa pun videoclipurile create pe Windouse Movie Macker, dar nu stiu cum, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e youtube.es? Daca da atunci dai la subir video si acolo apesi inca odata un buton galben (subir video) il alegi si setezi detaliile cand se uploadeaza.

| Wihaela a răspuns:

Cu ce?
sa faci video cu movie macker? uite cv :
http://www.slideshare.net/raulalbu/ghid-cum-sa-faci-un-clip-simplu-si-usor
nue video dar eu fac usor video cu asta :)). bafta!;)

| BlackandWhiteReaper explică:

A si inca ceva stiu cum sa-l creez dar vreau sa stiu cum sa il pun pe youtube...