| anonim_4396 a întrebat:

Am un norton Internet securiti v 18.7.3.2 mi-ar trebui un serial number. Unde pot gasi serial number?

6 răspunsuri:
| xgamerz a răspuns:

EU 1 iti recomand: http://www.avira.com/en/download-start/product/avira-free-antivirus
E versiunea free cu licienta pe viata :) bafta;)

| ovydyu1992 a răspuns (pentru xgamerz):

Lol man cum sa recomanzi asemenea antivirus? E cel mai inferior antivirus din cate exista.De ce crezi ca e free?(nu numi de asta sa nu intelegi gresit...)

| ovydyu1992 a răspuns:

Iti dau un sfat prieteneste...Scapa de el ca nu-i bun de nimic. daca chiar vrei sa il instlezi uite aici seriale le inncerci si vezi care merge:JC6Y8-74BWH-VCRP2-7Y3D9-PJR67; B4X3P-JGFGC-C4C3P-JRQPP-QW3WG; B26WG-4VJRW-HP9XV-3WQCV-FP8B3 Funda te rog?

| Monika18 a răspuns (pentru ovydyu1992):

Ce ma sfatuiest sa pun?

| ovydyu1992 a răspuns (pentru Monika18):

Pai eu de exemplu acum utilizez Microsoft Security Esssentials, un antivirus romanesc, dar acesta merge doar la instalarea windowsului...Parerea mea e ca ar fi bun Avast.E foarte bun, chiar unul dintre cele mai bune pe care le-am testat pana acum si crede-ma ca am testat foarte multe. Daca dai reinstalre l windows baga pe ala romanesc.Bafta! Funda?big grin

| Monika18 a răspuns:

Ce ma sfatuiesti sa pun?