| anonim_4396 a întrebat:

Am un păr mai gras,iar dupa ce il spăl devine foarte pufos si moale, cu mult volum.Si nu il pot aranja, trebuie mereu să se ingrase putin să il pot aranja.Ce sampon imi recomandati?

1 răspuns:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Un sampon pentru parul uscat sau unul pentru niciun tip de par, cel mai bine luat de la farmacie sau de la un plafar. Si daca vre-i sa-l faci mai moale ca sa il poti aranja usor, foloseste un spary hranitor, cred ca te v-a ajuta. Succes!