| Strongman a întrebat:

Am un pc care face un zgomot neobisnuit pe care nu l-a mai facut si e foarte enervant iar zgomotul se aude de la ventilatorul de la sursa ce ar pute-a sa aiba si cum l-as pute-a opri? multumesc

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Si mie imi face asa cateodata pana cand se deschide windowsul!

| Micheline a răspuns:

Incearca sa cureti ventilatorulhappy

| Rebecca a răspuns:

Deschide'lsi curata'l de praf. Fratele meu face asta la pc'ul sau odata la cateva luni. Sper sa nu inceapa si laptopul meu sa faca urat, nu stiu sa il desfac
big grin

| anietha19 a răspuns:

Deci problem ii de l rular, deoarece lucra prea mult pe zi, l-ai scos sa vezi ce mizerie are inauntra? Daca nu, scoate-l si curatal, daca face incontinuare la fel atunci ii olbigatoriu sati cumperi unul nou.am patit-o si eu.si pana la urma la cumparat.