| andreea99_6279 a întrebat:

Am un prieten pe care il cam plac...si nu stiu cum sa-i spun ma ajutati? o sa

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Pai sunteti apropiati?
atunci spune`i asa:
stii imi place d eun baiat si nu stiu cum sa-i spun.pot exersa cu tinebig grin?
daca spune da:
ii spui: te palc
el va raspunde: si eu.ei acum du`te si spune`i si tipului
la care tu: tocmai i-am spusblushing
so sweeeetlove struck

5 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie...iar intr-o seara.pe mess i-am zis ca in curand vom trece la liceu si nu ne vom mai vedea.el mi-a zis ca ma va tine totusi in lista de mess.happy apoi i-am zis ca de la un timp imi este simpatic.asa ar trebui sa ii zici prima data.ca ii esti simpatic.si apoi vei vedea cum va reactiona.succes:*

| AnGeeL_6310 a răspuns:

Mai inntii afla daca ii place de tine si cu timpul posibil sa-i spui

| Raton a răspuns:

Spune-i direct

| andreea99_6279 explică:

Faza este ca sunt cam timida si nu stiu cum as putea sa aflu... iar daca el nu ma place mas simti foarte prost...plus ca el e mai mare decat mine cu 3 anibig grin

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

De unde esti ?