| YqLmX a întrebat:

Am un server samp si modul acestuia este Grand Larceny dar eu vreau sa-l fac roleplay.Cum fac asta? Este vreun mod care trebuie bagat in server sau...
Datsimi si mie un link care ma poate ajuta.

2 răspunsuri:
| Briliant_9707 a răspuns:

Pai poti gasi o gramada de moduri roleplay intra pe www.fisierulmeu.com si scrie servere samp rolepalay si gasesti o gramada daca vrei mai mult ajutor dai add briliant_samp aici ma gasesti bafta :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai search pe google; download sa-mp server roleplay GM ...copiezi fisierele pwm si amxin folderul tau din folderul serverului/gamomode (vezi sa nu mai ai alte fisiere cu acelasi nume acolo) apoi te duci in "server.cfg" si dupa lineia GameMode stergi tot si scrii numele modului (GM) daca e ceva da add gtt_dk! bft