| Eigei a întrebat:

Am un volan la calculator ce jocuri asputea as pute joca cu el, fundaaaaaaaaaaaaaa.

10 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Gta, nfs

| feraryyy78 a răspuns:

Poti juca jocuri cu masini, si, poate te va surprinde, dar poti juca si fifa si pes.

| CristiSeeker a răspuns:

GTR2, GT Legends, Gran Turismo 5, Race Driver:GRID, Dirt 3. De asemenea, jocuri din seria Need for Speed (Hot Pursuit 2, Porsche Unleashed, Underground 1 si 2, Most Wanted, s.a.m.d.), Flat Out 1, 2, 3 si cred ca mai sunt destule exemple.
In principal, ti le-as recomanda pe primele 5, pentru o experienta buna; celelalte sunt mai mult de tip "arcade" decat "simulator". Sporwinking!

Răspuns utilizator avertizat
| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

NEed for speed

| CatalaG a răspuns:

In general jocuri cu masini happy

| Graffy97 a răspuns:

In special jocuri care sunt bazate pe vola n laughing NFS-uri GTA-uri etc.

| calinjuve a răspuns:

Nfs,asphalt

| Ady2169 a răspuns:

King of the Road
World Racing
TDU
Colin McRae
iRacing
Rfactor
LFS (live for speed)
sper sa te ajutehappy