| eu_9977 a întrebat:

Am vazut ca ati raspuns la o intrebare ca "Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.0" este un program bun. Mie una nu-mi place deloc. Din ce auzisem eu, cu photo-shop-ul puteai sa faci o multime de chestii nu doar sa dai pe "sharpen", sa decupezi din poza si cam atat.Imi spuneti si mie va rog de unde pot face mai multe chestii cu el(de ex: sa pun efecte)? Va rog mult si mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Maiels a răspuns:

Intra pe TutCast.com si acolo ai tutoriale cu photoshop, eu lucrez in el si nu este asa de usor cum pare

3 răspunsuri:
| pac2oo6 a răspuns:

Adobe Premiere Pro Cs

| pac2oo6 a răspuns:

Adobe Premiere Pro CS

| hONEST a răspuns:

Photoshop este un program de editat fotografii foarte puternic si la fel de greu de utilizat.Multitudinea de comenzi de care dispune te ameteste.Cauta pe Google "tutoriale photoshop"winking alege-l pe care-ti place, dar unele sunt destul de grele daca nu esti familiarizat cu programul. Mult succes!