| AllmaGirl a întrebat:

Am vazut ca unii jucatori foopets au mai multe animale pe un cont. ce au facut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinerea sunt la adapost(shelter)cu 50, 000foogames(diamante) sau cu 50foodolars(bani, ca sa-i faci iti trebuie dolari de pe un anume card.ex.Visa,Mastercard;
Iar ce care se pot reproduce vinerea costa 300, 000foogames sau 300foodolars.Sau poti cumpara de la atli memberi doar in foodolars, si la foopets me mine ma cheama -west-!

2 răspunsuri:
| greenyk a răspuns:

Trebuie sa cumperi bani din aia.Ca sa mai adopti inca un animal de costa 300 sau 500 FooDolars. happy Si trebuie sa ii cumperi!

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Nu neaparat, greenyk! Poti sa ii cumperi cu 20 FD de la alti utilizatori.