| hope2destiny a întrebat:

Am vazut la profa de astronomie un laser cu lumina verde si cu care poti sa arati stelele, planetele, constelatiile etc. nu e ca laserul ala rosu cu care se joaca copiii, e unu` care seamana cu un stilou si poti arata orice obiect de pe cer...stie cineva de unde pot cumpara si/sau cat costa? sunt din gl, daca asta ajuta cu ceva big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici lasere si preturi! http://www.bizoo.ro/......tart-0/10/
Primul este cel mai puternic si costa 320 lei Laser Pointer Mega 500mW.

2 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Cel mai bine e s-o intrebi pe profa (iti poate oferi mai multe detalii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un laser pointer pentru prezentari, ma indoiesc ca ti-a aratat ceva de pe cer cu el, asta insemna sa prajeasca primul satelit care-l intalnea in cale.N-ai ce sa faci cu el, nu mai cheltuiti banii pe prostii.