| sweetcandy93 a întrebat:

Am vazut mai demult un film foarte bun dar am uitat cum se numeste. Mai retin ca era vorba despre o femeie(de culoare) care afla ca are o tumoare(sau altceva), urmeaza sa moara si decide sa profite la maxim cat i-a mai ramas de trait, isi cheltuie banii cazandu-se la un hotel scump si mancand cele mai alese mancaruri, apoi afla la final ca tomograful era defect si de fapt nu are nimic. A fost la protv mai demult.Nu stiti cum se numeste? daca se poate si un link. dau fundita

1 răspuns:
| asy25 a răspuns:

Nu stiu... dar daca afli zi-mi si mie cum se cheama ca e foarte interesant din descrierea ta big grinbig grinbig grin