| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut o data un episod din Fenomene stranii in care era o familie (ca in oricare episod), si au cumparat o casa la tara.Pe pamantul ala mai era si ceva ca un fel de hambar, in care la "etajui" acestiua se invocau demoni sau ceva de genu.Imi puteti spune cum se numea episodul?

Răspuns Câştigător
| essther19 a răspuns:

Episoadele nu au nume, ci sunt pe numere...si sa stii ca se repeta episoadele acelea tot anul, de ex sa incepi sa te uiti de sambata, si multe sunt asemanatoare cu ce ai descris tu, sambata trecuta am vazut ceva cu un hambar pe ID Discovery, pe care l-am vazut de n-ori.