| DunkelheitBu a întrebat:

Am vazut o poza pe facebook in care continea "tu jita"
Cine zicea asta?
Mi se pare foarte comun

Răspuns Câştigător
| alexandraioana04 a răspuns:

Este replica lui Mihai Zmenta care are un video blog si o foloseste des in episoadele "Statusuri penibile si analfabeti"

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Zmenta. (e un vlogger foarte popular)

| Naяutσ a răspuns:

E replica lui Zmenta dar stiam faza cu '' Jita pr(hapciu)oasta '' imi pare rau adminilor! laughing

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Deci era a lui Zmenta, care de fapt zicea: "Tu, jită prostă!".

| Twista a răspuns:

De unde sa stim noi, daca era facebook-ul unei persoane cunoscute poate iti este comun.

| DunkelheitBu explică (pentru Twista):

rolling on the floor)) daca nu sti mai bine taci "tu jita" rolling on the floor