| DonHunter a întrebat:

Am vazut o reclama. Joaca Remy online si ai 5 euro din start.Intrebarea: Daca pierd o runda de remy pierd din bani? Sau nu stiu cum sa va zic.Trebuie sa platesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Ana235 a răspuns:

Da. Iti vor cere un cont/nr de card real si pe parcurs te vor subtia frumos de bani happy

1 răspuns:
| Amiiii69 a răspuns:

Daca reclama ti-a aparut cand tu erai pe un anume site si te jucai sau citeai ceva, atunci da! Nu te-o spun cu rautate dar am trecut si eu prin asta si sunt niste porcarii! Iti bagi banii si apoi iti vine factura vreun milion sau 2..Deci, nu te mai implica la jocuri in care iti spune ca ai 5-10 Euro garantat ca s-ar putea sa platesti facturile de 3 ori fata de cat el plateai