| ingerashpierduth a întrebat:

Am vazut pe youtube niste preievuri pentru cateva episoade care vor fi in continuare in Secretele de la palat si l-am vazut pe Yushin ca si cum ar fi arestatsad
De ce o sa se intample asta?

3 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Si eu ma uit! Imi place sa intalnesc pe cineva care se mai uita! Dupa parerea mea va aparea altcineva care il va acuza pe Yu-sin de tradare cu Rezistenta Gaya...asta crd ca se intampla, dar cel mai sigur e sa te uiti in continuare la episoade si vei sti exact!

| ralucacool a răspuns:

Si mie imi place "secretele de la palat ", dar daca te-ai fi uitat bine Bi-dam a devenit rau, si eu cred ca din cauza lui o sa se intample asta, dar mai bine ne uitam noi, si aflam ok?winkingwinking

| ralucacool a răspuns:

Deci bidam devine rau omoara oameni si yushin e acuzat de asta, asa am vazut pe youtube, si la ssfarsit o sa se alieze din nou, si sfarsit