| alexandru556 a întrebat:

Am vazut pe youtube unu care a facut un videoclip cu nea san du si dacia lui am vazut ca era gta san andreas dar avea masini romanesti deci... ma puteti auta? tot ce vreau este niste coduride hainde de politist si un cod de masini romanesti ofer fundita

1 răspuns:
| Serafir a răspuns:

Buna nu sunt coduri pentru asa ceva ce jocul prezinta o modificare 1 patch daca stii ce vreau sa zic cauta pe google si descarca-l. incearca aici http://games.softpedia.com/......atch.shtml