| Bishop a întrebat:

Am văzut vara asta o reclamă pe nişte posturi italiene, cu un film-parodie, după Twilight, părea amuzanthee hee (de ex. când sare ăla să se transforme în lup, acolo se transformă într-un chiuaua)
Tot încerc să dau de el şi nu mai ştiu cum se numeşte. Ceva cu "m" dacă nu mă înşel thinking
Şi ziceau că e premierea în cinematografe acolo la ei, pe la începutul lui septembrie.
Ştie cineva cum se numeşte?

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

:))Da eu l-am vazut. Se cheama Vampires Suck, uite aici un link cu trailer-ul filmului, http://www.cinemagia.ro/trailer/vampires-suck-5104/
Eu sincer am ras tot filmul :))

7 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Bilight.

| Andreea_3722 a răspuns:

Vampires suck

| 123098lolol a răspuns:

Vampire Sucks

| anonimaa a răspuns:

Pare super genial. rolling on the floor)
pacat ca nu stiu. te rog sa ma anunti daca afli
bafta maxima!
mob'

| чnÐяч a răspuns:

Mda se cheama Vampire Suck si acea parodie Chiar Suck crede-ma nu merita sa te uiti la elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampire suck