| aneta a întrebat:

Am vreo 2 agende goale si nu stiu pentru ce sa le folosesc.Imi dati niste idei?

3 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Dintr-o agenda poti sa-ti faci un jurnal. O sa te amuzi peste ani si ani.
In cealalta poti sa aduni ganduri frumoase, citate celebre ori versuri care iti plac foarte mult.

| kuka a răspuns:

Retete culinare, things to do, notite - sa nu uiti ceva, citate din carti care ti-au placut etc etc

| yanny`s a răspuns:

Un jurnal ar fi bine venit.eu mi-am facut din clasa a 7-a, adica de acum 3 ani si inca il mai tin. E foarte interesant sa ma redescopar acumtongue