| bibisss a întrebat:

Are careva idee cum putem scapa de faza aia cu "nu stiu!" a devenit o problema este sincer foarte enervanta...Am un baiat in clasa care spune asta continuu ...Tre so lase mai usorlaughing

Răspuns Câştigător
| seby005 a răspuns:

Sal singura solutie >reprofilare treci la asta :http://www.youtube.com/watch?v=9DW_jvxbDQs

5 răspunsuri:
| Kristina_3133 a răspuns:

Spune-i sa renunte! laughing Sa zica "Stiu!" in loc de "nu stiu"

| silvius1734 a răspuns:

Nu stiu!
revenind la treburi serioase incearca sa nu-i mai dai atentie deloc cand face asa sau spune-i chestii de genul "termina ca deja esti enervant"
sau ai putea sa mai ai rabdare ca nu cred ca va tine mult moda asta

| Dolores09 a răspuns:

Nu-i mai da atentie. pff si eu care credeam ca a expirat de mult faza cu "nu stiu". >

| symona1216 a răspuns:

Deja a devenit o problema pentru multi! Cred ca cel mai bine ar fi sa dispara video de pe youtube

| bibisss explică:

Silvius crede-ma noi i-am spus de multe ori sa renunte...