| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Are ceva daca imi mut jocurile direct instalate in alta parte?

Răspuns Câştigător
| tiberiupi a răspuns:

Da, cu siguranta are. un joc cand se instaleaza nu se insteaza doar in radacina pe care i-o dai tu. are mai multi registrii instalati pe c: care "comunica" cu radacina pe care i-ai dat-o tu cand l-ai instalat. pot sa iti mearga toate jocurile, poate sa nu iti mearga niciunul, dar ceea ce e concret este ca nu este indicat sa faci aceasta operatie. recomandare: dezinstalezi si instalezi in alta parte. un weekend placut si spor!

5 răspunsuri:
| Pandarzv a răspuns:

Nu are nimic atat timp cat muti cu tot cu fisiere cu tot cei trebuie

| LaChatte a răspuns:

Nu ti se intampla nimic insa unili no sa-ti mearga deloc deloc

| PrinceOf a răspuns:

Nu are nimic.

| adsx a răspuns:

Pai unele nu o sa iti mai mearga

| lupul1211111111 a răspuns:

Nu are nimic o sa fie totul bine dar mai bine trimite prin skeyp