| AndreeaKssNy a întrebat:

Are cineva coduri Tempo de LALA BAND din noua campanie nefolosite? Am nevoie! Fundă primului care îmi dă 3 NEÎNSCRISE!

4 răspunsuri:
| aly1alyca a răspuns:

De ce iti place trupa asta? Au muzica de C***t! Si nimeni nu o sa-ti de coduri.

| Ananas123 a răspuns:

Hei, mie nu imi place trupa asta dar ma rog, m-a dat o tipa cateva prostii de astea si nu stiu ce sa fac cu ele, iti pot da 2 coduri, uite aici : 47B611D și 5C3BF902, bafta! Fundă?

| AndreeaKssNy explică (pentru Ananas123):

Primul nu este corect big grin. dacă mi-l mai scrii o dată corect îți dau fundă happy

| AndreeaKssNy explică (pentru Ananas123):

Codurile nu sunt corecte laughing