| ayddyshhmee a întrebat:

Are cineva idee cand se termina concursu` ala idiot de la vodafone? Cu 10000 de euro, si nu stiu ce. Tot primesc mesaje, de la ei, si nu mai vreau!

Răspuns Câştigător
| dyddyyyx18 a răspuns:

S-a terminat sambata, pe 16!?

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Poti as dai telefon la ei sa te scoata de pe lista recipientilor mesajelor promotionale happy
Numai bine, Shinwinking

| ayddyshhmee explică:

@paul27: iar ai dat un raspuns tampit! straight face
crezi ca eu nu am intrat pe site-u lor?
Am intrat sh n-am gasit nicaieri. straight face
Linku promotiei, sa mi-l dai daca il stii! straight face

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Calmeaza-te! Cand o sa se termine concursul asta, o sa inceapa altul si vor continua sa ne scoata din minti cu mesajele lor idioate! De altfel, si cei din Orange primesc turme de mesaje de-astea (daca te incalzeste cu ceva).