| LikeACandyxD a întrebat:

Are cineva la scoala colegi gen sclavi?
Care cara cartile celor mai fitoase sau care face curat dupa orice tampit?

Răspuns Câştigător
| Smokey13s a răspuns:

Da exista elevi de genul asta, dar e pacat de ei ca isi vad de treaba lor si nimic mai mult, nu vorbesc, nu scot un cuvant.

9 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Pe bune, chiar exista asa ceva?

| pwp a răspuns:

Specimene de genul am vazut doar in filme, niciodata in realitate happy

| BiuL a răspuns:

Exista asa ceva? OMG zici ca e ceva film cu adolescenti americani. De ce se lasa umiliti in halul acesta? Cand eram eu la liceu, nu se facea asa ceva.

| ionutzul31 a răspuns:

Asa ceva exista doar in filmele cu cea mai "inteligenta" natie.Ai ghicit, e vorba de America laughing

| piTiCcu a răspuns:

Lol, film horror!?

| AleAlbu a răspuns:

Da dar nu in clasa noastra.Este un baiat mai timid, nu vorbeste mult, isi bate toata lumea joc de el si nu prea are prieteni.

| EugenRomaniuc a răspuns:

Ai vrea sa cunosti unul?

| sylwyu97 a răspuns:

Da exista ....si pe ei dam mereu vina chiar daca nu este corect!laughing

| NikoPisy03 a răspuns:

Da! Am eu un baiat in clasa.sad