| DianaDiii1761b a întrebat:

Are cineva revista edu super english 1? eu o am si nu stiu unde este jocul 3d, este in CD? si in plus, am bagat CD-ul si nu stiu de ce nu merge... se incarca si apare clepsidra aia la mouse si nu se intampla totusi nimica... dau fundita la raspunsurile care au facut sa mearga CD-ul sau la raspunsurile la intrebarea " unde este jocul 3D?"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in CD dar poate este zgariat saca ati mergea ati arata in in stanga EDUKE si jucai jocu 3d

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca CD-ul este zgariat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o am si trebuie sa astepti
si e super tare si da este pe cd jocu ala 3D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul 3d e in cd dar o fi zgariat mai verifica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e zariat.Jocul 3D e super! Acum...stie cineva de unde pot lua Edu super english 2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este sus in stanga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul 3d este in sidiu pe care il primesti la revista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. cine ma poate ajuta pentru edu geografie? dca am pierdut revista si nu mai am codurile mai pot sa salvez cd-ul si sa ma joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o colega de amea are si nu ii merge...eu am revista edu super english 2 si imi merge CD-ul... poate al tau e zgariat

| Zotoiu_Elenush_1999 a răspuns:

Da este in CD happy

| holyday a răspuns:

Toti au dreptate.Si. are cineva edu super english 2? As vrea sa stiu si eu de unde l-ai luat. Multumesc!

| valeryastardoll a răspuns:

Este in cd. Dar am incercat si eu jocul...si e super naspa, nu pot sa termin nivelul si mor.