| c8ilcopac a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor de la voi pentru ca azi sunt in pana de ideilaughing
Trebuie sa fac o stema a scolii ( toti elevii fac, iar stema cea mai frumoasa si mai reprezentativa pentru scoala va fi aleasa ca si stema scolii).
Scoala se numeste" Alexandru Ioan Cuza" fosta 17, din Baia Mare.
Va rog, daca aveti ceva idei, ce s-ar potrivi cu numele scolii...big grin Va multumescbig grin

3 răspunsuri:
| adya77 a răspuns:

Ai putea face o fata 'a' si 'i' sa fie ochii iar gurita 'cuza' si in loc de nasuc pui '17'...

| biancaandreea a răspuns:

Pai.Pui.poza.lui.Cuza.intr-un.cadran.Si.te.mai.gandesti.la.un.simbol

| RainDrop a răspuns:

Pui pozalui Cuza in niste culori, eu as zice diagonale sa fie albastru galben si alb!