| mermadia a întrebat:

As dori niste filme de vizionat, dar care sa nu fie chiar groaza, ci ceva de genu :frozen(2010), motelul groazei. ceva care sa te tina in suspans, dar fara omoruri grave!

3 răspunsuri:
| zetabite a răspuns:

Incearca underworld

| ZOON a răspuns:

Tacerea mieilor, Shutter Island (2010), unborn(dar asta e spooky rau de tot dar fara omoruri zi eu), silent hill,(astea sunt cu omoruri dar sunt misto ex casa de ceara, the mirrors, the grudge, vineri 13, haloween, cele 13 fantome, saw, freedy vs jason)vizionare,, placuta,, =)

| adryan_6339 a răspuns:

Incearca "MIRRORS" o sa-ti placawinking cel mai tare parerea mea big grin