| DamnPrincess a întrebat:

As dori sa-i cumpar unei prietene un bebelus de jucarie la care ii tot face reclama pe Disney Channel : Baby Amore Pipi Popo. Mentionez ca sunt din Buzau. Va rog frumos sa imi ziceti in cel mai scurt timp daca stiti undeva unde il pot gasi si cat costa. Multumesc! Funda pentru cel mai rapid si bun raspuns.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| IuliaTeodora98 a răspuns:

La REAL gasesti lucruri din astea. la jucarii. nu stiu cat costa

| Asasinnnn a răspuns:

Ce-s cauti tu poti gasi in carefoor si costa pana in 50 de lei