| Sophia11 a întrebat:

As dori sa-mi fac ziua de nastere in oras (Iasi) la un restaurant cu 6-7 colegi.idei? sa fie ceva pentru copii de 12 ani si cu buget redua.va rog sa-mi da-ti si actiunea care o pot face la respectiva locatie! Cu buget redus...nu foarte scump! Funfa+Vot! Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Funfa?

| Sophia11 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da...funfalaughing)
tongue

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sophia11):

Bravo, dacă tu zici, hai să te cred.

| vladblue2 a răspuns:

este simplu daca copii sunt de 12 ani du-i la restaurant dale o pizza sau daca s-au plictisit de asta cartofi prajiti sau alte chestii te sfatuiesc sa nu faci la localuri pentru copii ca nu-i bine va trateaza ca pe niste bebelusi de 5 ani va pune sa va jucati cu clwnul etc