| EternalColor15 a întrebat:

As dori sa-mi schimb internetul actual de la vodafone cu un internet mai bun, ce m-ati sfatui, voi ce internet aveti? sunteti multumiti de el? eu nu.
multumesc!

Răspuns Câştigător
| ungurubulan a răspuns:

Alege Rds FiberLink! si nu vei regreta... eu am avut click net si plateam 1mil. juma pe luna si pica des si cand i-am intrebat de ce tot pica internet mi-au zis "Ca daca stai 12 ore pe zi pe internet" + de asta mai mult de 600kb/s 1mb nu merge acum cu RDS FiberLink fac download cu 10 12mb/s LEJER!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
RDS-RCS, dar nu sunt mulţumită.
O să schimb firma cât de curând.
Pa, pa.

| Fiction a răspuns:

Romtelecombig grinolce

| NimeniCuActe a răspuns:

Ionut, spune te rog de unde esti, care abonament de la Vodafone il ai? Si ce ai: laptop sau PC... PS: si eu Vodafone and it really sucks laughing mai ales faza cu traficul rolling eyes

| bingbang_2869 a răspuns:

Romtelecom? ha ha

Rads Rullz big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opteaza pentru internet pe fibra opticawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este trist ca pentru lucrurile cele mai banale, luate drept garantate de unii din vest, noi romanii, trebuie sa luptam asemenea unor caini care se lupta pentru o amarata farama de paine in strazile astea murdare ale unei tari mizerabile!
VODAFONE - - - COMPANIE BANANIERA MAFIOTA! INTR-O TARA BANANIERA!

http://forum.computergames.ro/......e-200.html

http://forum.softpedia.com/....../index.php

Vodafone-ul NU respecta legile in vigoare, cumperi telefon, este defect si refuza sa ti-l inlocuiasca cu unul nou perfect functional desi legea spune ca ai dreptul sa-l returnezi in 10 zile lucratoare de cand il primesti (cand cumperi de pe www.vodafone.ro) si in 48 ore cand cumperi din magazinul lor fizic. Esti obligat sa-l trimiti in service, iar nu numai ca dureaza de 2-3 ori pe cat ar fi fost normal NUMAI CA SA AJUNGA ACOLO si SA SE INTOARCA, de face curierul 5 zile doar la un DUS! intre Ploiesti si Bucuresti (drum de 45 min/70km), Vodafone se face ca l-a trimis, astia din service ca nu l-au primit si PUFF. ca prin minune dumnezeiasca dispare telefon de zeci de milioane pentru cateva zile. DUBIOS!
Astia din service, cand intr-un final il primesc "oficial", se fac ca ploua si telefonul n-are nimic domne’ e in stare perfecta de functionare, sau cel mult ti-l resofteaza pentru orice defect ar avea si te trezesti privat de telefon timp de 2 saptamani, cu el returnat tot defect, buza umflata, timp, nervi, bani pierduti deplasandu-te cu masina pana la sediu du-te vino. SARITI TOTI CU ANPC-ul pe cei care procedeaza asa!

| EternalColor15 explică:

Stau la tara la 3-4 km de oras si cei de pe aici au de la romtelecom dar am auzit ca rds/rcs e mai bun!

| oxaz a răspuns:

Romtelecom e super!

| Beny95 a răspuns:

Depinde... daca ai putea da mai multe detalii, mai ales zona : rurala sau urbana? Rurala : Romtelecom si Urbana : de la firmele bune : Evolva. Evita Astral, RDS si toate celalalte "firme de cartier"