| DanyXhell a întrebat:

As putea sa lucrez pe timp de vara undeva, sa ma angajez?
Mentionez ca am 15 ani!
Funda!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Poti.da numai pe timp de vara!
poti sa imparti pliante.sa te angajezi la chiosc ceva.etc!
dar nu iti fa sperante...

| Iσαηα a răspuns:

Poti imparti fluturasi... primesti cam 50 lei pe zi.smug!

| PotHed a răspuns:

Salut,

Am observat ca job-ul cel mai popular pentru varstra asta este impartiul pliantelor.
Eu am lucrat la un internet cafe de la 14 ani, si acum 2 luni am inceput iar pentru ca aveam nevoie de bani tongue imi trebuia o chitara nouawinking
Vezi si tu ce faci, si bafta! tongue

| Miranda29 a răspuns:

Varsta de angajare este minim 16 ani! Deci mai trebuie sa mai astepti un an.

| gabryela_2772 a răspuns:

La pliante pup love strucklove strucklove struck

| Byuuuuuu a răspuns:

Pai nu pentru ca nu esti major.Dar daca vrei sa te convingi cauta sa dai pliante pe strada cum dau alti asta e meserie si cred ca te angajeazeaza la 15 ani.

| katti a răspuns:

Depinde ca ce vrei sa te angajezi sau mai bine zis ce sti sa faci?
Te poti angaja si ca picol dar trebuie sa stii si unele chesti