| Captive a întrebat:

As vrea niste bancuri noi, care nu apar pe google in fiecare pagina, si massuri daca se poate, chiar si statusuri.Multumesc! DAU FUNDITA

4 răspunsuri:
| smaranditza a răspuns:

Incearca bastarzii.ro!

| Mera a răspuns:

Uite un mass contra massurilor laughing :
Vreau sa va multumesc tuturor celor care mi-ati trimis mass-uri pe parcursul lunilor trecute. Datorita bunatatii voastre am trecut prin urmatoarele:
1. Am citit de 270 de ori ca contul meu de yahoo va fi sters.
2. Am cam 30000 de ani plini de ghinion in fata mea si am murit deja de 671 de ori pentru ca nu am dat toate mass-urile mai departe.
3. Mi-am sacrificat o mare parte din economii pentru micutul Rares care saracul de el e de 3 ani tot nou nascut si in spital in stare critica (apropo... nu exista cancer la creier).
4. Telefonul meu gratuit Nokia nu a ajuns la mine niciodata si nici televizoarele si miile de dolari nu isi fac simtite prezenta.
5. Sunt blestemata sa nu gasesc adevarata dragoste pentru ca nu am dat restart la calculator, nu m-am dat de 3 ori peste cap si nu am apasat shift de 99 de ori
6.Marele miracol nu s-a intamplat... dar sunt sigura ca peste cel putin 80 de ani premonitiile voastre se vor indeplini...

| midas92 a răspuns:

Da Bancuri fara Perdea asa se numeste CD tine 1 h si razi incontinu

| temani2008 a răspuns:

Uite un status

Baietii imi bat in geam, eu n-aud am, termopan!