| Adorable a întrebat:

Aş vrea să cunosc oameni din America şi Marea Britanie pentru a discuta pe ei pe Skype cu scopul de a-mi îmbunătăţi engleza. Îmi puteţi recomanda site-uri? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Sau poţi încerca să conversezi pe chat-uri... unde poate vei întâlni persoane interesante şi le poţi cere id-ul...:-?
http://omegle.com/

3 răspunsuri:
| Adorable explică:

Fără reclame pentru site-uri şi forum-uri. Prefer oamenii scurţi şi la obiect.

| RandomGirl a răspuns:

Poti sa adauga oameni random de pe FB sperand ca o sa te accepte si sa incepeti sa vorbiti pe Skype.
De asemenea pe Skype ai o optiune prin care poti cauta oameni, poti cauta si asa.
Sincer nu stiu de unde sa iti dau acum oameni asa pe tava... eu am cunoscut o gramada de americani pe jocurile online.
Multa bafta! happy

| Kryss13 a răspuns:

Pe jocurile online gasesti o gramada.happy Acolo am vorbit si eu pentru prima data cu cativa americani.happy