| annamaria_1745 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Ipod Touch.Merita?happy

3 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Dap, ii bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, odata cu trecerea timpului nu-l mai poti intretine la fel de bine ca inceput apoi apar zgarieturile si Ipod-ul nu poate fi tinut vesnic cum l-ai luat.Nu te sfatuiesc sa nu, riscul de a se zgaria sau chiar sparge, rupe sunt foarte mari, multumeste-te cu un telefon mult mai rezistent sau Samsung Corby.happy

| ZzZuluff a răspuns:

Daca vrei muzica de ce nu iti cumperi un mp3 sau un mp4? In principiu vrei muzica. Au claritate destul de buna a sunetului.Nu iti cumpara ipod, sua poti sa iti cumperi un telefon ce are si mp3/avand in vedere ca acum sunt foarte multe ce au incorporate butoane speciale de muzica. Vezi telefoanele Nokia Express Music Edition.