| Alexa_3478 a întrebat:

As vrea sa imi fac un Website. Dar nu stiu cum sa se numeasca(linkul). As vrea pe acest website sa pun: bancuri, teste. etc. ceva funny. Ma poate ajuta cineva cu mat maimulte idei?
Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Glumitze.ro
zambeste.ro
distreaza-te. ro laughing.
radeti.ro
umor.ro
chicoteli.ro
pa pa

9 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Acest site este cel mai bun in a face un site in felul in care vrei tu: http://www.webnode.com
Pur si simplu inregistreaza-te si o sa ai acolo niste obtiuni in care iti cere sa pui un titlu si un nume pentru site si alte lucruri usoare pe care sa le completezi ca sa-ti faci un site. Totul e gratuit cu gazduire gratuita pentru site. E perfect acel site daca vrei sa-ti faci un site in care sa postezi texte.

| Ea12345 a răspuns:

Exemple: bucurele.com
minuni-amuzante.com
funny-website.com
intra-si-vezi.com
amuzamente-pentru-toti.com
site-fara-varsta.com
copii-si-bunici.com
funn-alexa.com
alexafunnymakes.com
Si altele big grin

| Spintecatorul a răspuns:

Allfunny.ro/com

| only me a răspuns:

Pentru link poti sa alegi ceva de genu 'mylifetime' sau 'takeiteasy' sau 'the/time/of/our/lives' 'lifeundertherainbaw' sau altele

| 16.laura.16 a răspuns:

Sursatadefun.ro

| ungurubulan a răspuns:

Faungurisaradã. ro rolling on the floor

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Si mie imi place sa fiu cunoscuta pe net sub numele de Alexa.am si eu un website. Uite link-ul.
www.sitealexaofficial.webs.com
Sper ca iti place si ca o sa te si inspiri putin.

| NinaWoolf a răspuns:

Crazzypeople.ro

onlyforkids.ro
rolling on the floor

jokes site.ro

dementii.ro
:*
tongue
laughing
chiar tare.
happy
daca iti faci site da`mi linkul` sa vad ce`ai pe`acolo
:X
big hug

| ghostsnstuff a răspuns:

Dai numele S. C. Agentia Funny S.R.L.hee hee sau TryIt sau pur si simplu Funny.Alta idee ar mai fi daca te cheama Alexa sa pi numele Alexa'sFunnyHouse. Sper sa-ti placa.winking