| nikolettta a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu urmatoarele intrebari:
1.Cat de greu se intra la ISE CJ?
2. Odata intrat cat de grea este facultatea?
3.Cat de usor voi gasi de lucru dupa terminarea fac?
4.Cat se castiga la inceput?
5. Ce profil este mai bun de urmat:finante banci sau contabilitate?
6. Daca puteti detalia ce trebuie sa fac fiind angajata in cele 2 profile(finante banci sau contabilitate)?
daca nu rasp la toate intrebarile va rog rasp macar la 6
funda, vot, mersi si tot ce mai vreti voi big grin

Răspuns Câştigător
| DoctorulLove a răspuns:

1. Depinde ce medii ai (bac + media generala liceu). 2. Este destul de greuta (multa matematica), 3. Depinde cat de bine ai invatat in facultate, poti sa iti gasesti si a 2 -a zi, dar conteaza sa fii pregatita. 4. La inceput pleci de undeva de la 2000 de ron. Iti recomand contabilitate, daca inveti carte si devii un contabil bun, te umplii de bani si iti gasesti si mai simplu de lucru. 6. in mare parte este vorba de gestiune si bilanturi.