| MenCool a întrebat:

As vrea sa ma duc la sala, este bine de la 11 ani? daca da ce sala din TgJiu imi recomandati?

6 răspunsuri:
| blogspot_3915 a răspuns:

Eu zic sa nu te enervezi ca te faci batistalaughing)...Ma sincer cate kile ai ca sa te duci la sala?
Cu stima Vlad

| biancatwt7 a răspuns:

Nuu cred

| TheOne_6493 a răspuns:

Eu iti recomand sa faci doar sport, gimnastica e mult mai bine pentru varsta ta incearca innot, fotbal, atletism sunt cele mai bune sporturi pentru dezvoltarea fizica a unui copil.
Daca tragi de fiare de la varsta asta o sa iti incetineasca cresterea (cu alte cuvinte o sa ramai mic)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti minim de la 14 ani ai voie sa intri

| mariust13 a răspuns:

De la 11 ani eu m-am dus de la 6 ani nu e bine de la 11 ani
asa zic eu dar tu urmeazati viata nu ma bag eu in viata ta
?

| sourbiscuiT a răspuns:

Hmmmm...nu stiu dar depinde ce inaltime ai...
Eu nu ti-as recomanda la ani astia la sala ca esti in crestere(oricum depinde de inaltimea ta)