| YumiSukinanda a întrebat:

As vrea sa merg la ora 2 tot ca am timp liber pana in parc. dar mama nu cred ca ma lasa nu stiu de ce si ce sa-i spun sa ma lase? urgent va rog!

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ii spui, pur si simplu, ca vrei sa mergi in parc. Intrebarea este cu cine? Poate asta o deranjeaza.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Spune-i asa ma: Mami ma lasi si pe mine in parc? Ca nu se va intampla nimic rau, doar ma duc sa ma plimb cu vecinu' Ion si imi cumpar bere si tigari si ne ducem sa ne **** pe la colturi fara prezervativ. Sigur o sa te lase asawinking

| buburacer a răspuns:

Faci 30 minute de sport tia recomandat profesoara lo ora... ca la acea ora are cele mai benefice efecte sportul