| Ramo80 a întrebat:

As vrea sa-mi fac alta adresa de mess si vroiam sa stiu daca pot adauga toata lista mea de prieteni dintr-o data si sa le trimit la toti cerere de adaugare in lista. Nu vreau pun unul cate unul, sunt multi.

Răspuns Câştigător
| iEmonel a răspuns:

Da, intri pe vechiul tau id, dai shift+n, scrii noul id, dai ctrl+shift+m, dai select all si dai send dupa care intri pe noul id si iti va aparea un mesaj in care ai toate id-urile din lista celui vechi.

| Teodoora a răspuns (pentru iEmonel):

Iti intra in noul id toate idurile care le ai pe cel vechi? nu trebuie sa iti dea ei accept?

| Ramo80 explică (pentru Teodoora):

Sa stii ca inca nu am incercat cum mi-a spus iEmonel. Iubitul meu vroia sa schimbe id-ul dar intre timp s-a razgandit.

| speed1 a răspuns (pentru Ramo80):

Saracul de el avea o amanta