| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa o felicit pe NoName pentru ca a devenit utilizatorul anului! Este un utilizator TPU care merita! Iar acum va intreb pe voi:credeti ca merita alt user? Eu zic ca NoName merita acest "premiu" pentru raspunsurile ei folositoare, hazlii si interesante. Felicitari NoName!

Răspuns Câştigător
| xlmpq a răspuns:

Dyya o fi ea de 7 luni pe an da e foarte activa... si eu zic ca merita sa fie utilizatorul anului

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Da da da
NOname e de 7 luni pe site
Nici macar nu e 1 an
Si cu Bacemi, Elianna, Legiutoarea, Abh, Onutzu, Mariana, si multi altii cum ramane?
Efectul de turma si-a spus cuvantul la voturi:-J

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca meritau si alti useri (Bacemi, Brigaela, onutzu, kongeriket, mariana, Legiuitoarea, Abh si mai sunt cativa ). Oricum, felicitari NoName!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate brigaela pentru ca este locul 1 in clasament dar parca tot NOName da raspunsuri mai bune