| PisuCluj a întrebat:

As vrea sa plec maine la mare sa stau pana duminica? In ce statiune imi recomandati sa merg? Si cum e vremea la mare? Niste pareri.

6 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Recomand eforie nord, plaja si apa curata; pentru vreme uite aici http://www.meteolive.ro/Vremea_in_Constanta-Eforie_Nord.html

| Ramona_5995 a răspuns:

Bună.
Eu am plecat joia trecută şi am venit luni, a fost cald, frumos. A, şi am fost la Eforie Nord.
Dar, acum a cam început să fie apa rece... tocmai am vb. cu un coleg de clasă care e tot la Eforie Nord, şi mi. a spus că. i apa foarte rece, şi că se întoarce mâine, că n au ce face acolo, având în vedere timpul.
De ce nu te ai dus mai devreme?

| ChildishDevil a răspuns:

Depinde de ceea ce-ti place tie...Intotdeauna am ales statiunea Mamaia, deoarece, in ciuda celor spuse este o statiune mult mai curata decat altele.Multi spun ca este o statiune pentru fitosi dar nimeni nu a incercat un plimbare cu un skyjet spre exemplu sa vada cata adrenalina este...Insa ai mai putea alege Costinesti pentru a nu chieltui mult, insa nu cred ca e cazul fiindca nu stai mult, Neptun-Olimp pentru bazele de tratament sau mai stiu eu ce, Vama Veche pentru un sejur necomformis si multe alteletongue. Vremea stiu ca e destul de buna, apa calda pentru sezonul asta. Sper sa te fi ajutat!

| Ghita_9968 a răspuns:

Maditza, eu iti recomand sa te duci la Navodari. Acolo e ce-a mai curata plaja, nu este nici aglomeratie si este foarte frumos. Am fost si eu decurand acolo si mi-a placut foarte mult. Vremea a fost frumoasa, cu adieri de vant si apa calda. Nu exagerat de calda apa, deoarece in unele zile era si mai rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa e rece.Sunt alge multe.Nu se mai merita sa mergi.Deja se raceste si nu mai e bun de "baie". E gata sezonul. Sper ca te-am lamurit. bafta. funda?happy

| AndraMihaela16 a răspuns:

La nepun am fost si eu. este muninat. apa este cam rece dar te obisnuiesti repede!