| kaTTsu a întrebat:

As vrea sa stiu pe ce subiecte sau axat profesorii de clasa 9 pe semestrul 2 la istorie.
Care au fost ultimele lectii? va rog frumos am nevoie de voi

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca este important si profilul tau, deoarece una este programa de la un profil de mate info si una de la unu de filologie.

| Ralucarrie a răspuns:

Statele medievalebig grin

| kaTTsu explică:

Am uitat sa precizez. mate info oricum s-a rezolvat am avut de facut 2 proiecte pentru a ma salva din situatia de la istorie multumesc frumos celor care ati raspuns