| Baby_7403 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum sa`mi deschid o afacere la Sims 2 Open for Business si cum sa o fac sa mearga bine.Am incerkt sa fac eu una si acolo la $ imi apare mereu cu minus:-s.

3 răspunsuri:
| Luuuv a răspuns:

Hey si eu am Sims adica am avut da m-am plictisit de el yawn. Sa stii ca am facut afacere dar depinde ce fel de afacere faci... daca faci restaurant iti trebuie bucatar, o chelnerita, una care pune oamenii la masa... e mai complicat deci depinde ce fel de afacere faci.Pwp:* Primesc fundita? puppy dog eyes

| KeepCalm a răspuns:

Poti folosi codurile pentru bani.:* nu uitahappy

| Luuuv a răspuns:

Dar la sims2 open for business nu te lasa sa folosesti coduri scuze... sper ca ti'am fost de folos cu celalalt raspuns de'al meu...