| ghineanamaria a întrebat:

As vrea sa va intred (va rog raspundeti repede)daca jucam adevar provocare procent sau sarutare ce provocari umilitoare sa dau dar sa nu refuze!

6 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Asta depinde de ce ii tarzneste mintea la fiecare daca joci cu prietenii

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Pai.
Eu chiar azi am jucathee hee.
Si o sa-ti zic ce provocari am folosit noi big grin.
De ex.

Am o sonerie funny cu un cocos, si am pus pers, sa danseze pe melodie si sa mimeze cand canta cocosul.

Sa pupe un obiect si sa-l mangaie ca si cum ar fi iubitul\iubita.

Sa strige intr-un loc cu multi oameni "Ma-s marita dar nu are cine ma lua" de 5 ori.

Sa dea din fund de 5 ori.

nu stiu, astea le-am facut noi succes la joc kiss

| DeDii a răspuns:

1.sa sara intr'un picior
2.sa spuna daca te place ca persoana
3.sa sarute pe cineva
4.sa faca ca, un animal
5.sa sara nu stiu pe unde
6.sa iti zica tie ''te iubesc'' sau la alte persoane
cam atat acum nu mai gasesc da daca imi amintesc iti mai zic

te pup;*

| dsada a răspuns:

1 sa bea 2 l de apa
2 sa faca 2 ture in jurul casei in lenjerie
3 sa fie dezbracat doar cu un halat pe el, cu o tigaie si o lingura in mana si sa trige vreau mancare hai trezirea
4sa bea apa din wc
5sa strige in mijlocul unei multimi vreau femei/vreau barbati
6sa sarute prima fata/baiat care ii iese in cale
7 sa isi deseneze o p*** pe fata
8 sa faca striptis
9 sa isi scrie numele cu fundul pe dulap funda plzzzz

| VoiceWithin a răspuns:

1. sa povesteasca o amintire mai jenanta
2. sa isi reaminteasca un loc in care a tras un vant si a fost foarte jenant
3.sa bea o sticla mica de apa pe toata
4.sa se uite in oglinda si sa se aranjeze ca si cum ar fi ingamfat/a
5.sa imite pe cineva de langa el
6.sa manance ceva cu pofta
7.sa joace un rol dintr-un serial preferat
8.sa scoata limba timp de 10 secunde
9.sa sea ca o balerina iar voi sa o gadilati
10.sa ii desenati pe frunte o inimioara si pe ea sa scrie :il iubesc pe...
11.sa tipe pe geam : te iubesc
12.sa se uite urat la unul dintre parinti apoi sa rada
13.sa stea serios/asa si voi sa va strambati la ea
cam atat tongue

| TaZManik a răspuns:

Eu de exemplu am jucat dupa 6 ore de baschet cu niste prieteni si au fist provocarile asa sa isi bage o soseta de-a mea in gra sa bage o bucata de slanina in nas dupa aia sa o manance si mai era si o fata sa imi arate un sanlaughing