| DidiLovesYou a întrebat:

As vrea si eu niste status in genul acestuia:Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat... dar de la o vreme am mai crescut.
Despre schimbare ceva de genbig grin

Răspuns Câştigător
| Andreea_7289 a răspuns:

Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat! Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Dezvaluie totul si ascunde atat de multe…Oricat de mult ai privi-o, nu o poti descifra in intregime…

Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

Nu e perfecta! Dar de ce s-ar schimba cand prietenii o iubesc si asa?!

Cu totii ne perfectionam odata cu timpul...Ea a ajuns aproape de capat! Dar firul se prelungeste pe zi ce trece...
...mai gasesti cateva pe : http://eyes-for-art.blogspot.com/

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Love_6750 a răspuns:

Acum un an ma credeai naiva...acum ca am crescut eu te cred naiv! laughing